Bezprzewodowy termostat grzejnikowy do Fibaro Z-WAVE DANFOSS DAT-001

269.00 

Opis

Elektroniczny termostat grzejnikowy DAT-001 Danfoss to urządzenie kompatybilne z systemem inteligentnego domu FIBARO. W praktyce oznacza to, że termostat bazuje na bezprzewodowej technologii Z-Wave, sterowany jest za pomocą kontrolera Fibaro Home Center.

Termostat grzejnikowy Z-Wave Danfoss to niezawodne urządzenie, które efektywnie utrzymuje stałą temperaturę w pomieszczeniu. Termostat wyposażono w panel sterujący, z pomocą którego można w dowolnym momencie szybko zmienić ustawienia dotyczące temperatury w danym pomieszczeniu lub w całym domu. Termostat grzejnikowy DAT-001 Danfoss jest dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z powodzeniem można ustawić temperaturę także w cyklu dobowym lub tygodniowym i tym samym efektywnie oszczędzać energię, co przełoży się na niższe rachunki.

Przeznaczony m.in. dla systemu inteligentnego domu FIBARO termostat Z-Wave Danfoss wyposażony został w funkcję otwartego okna, dzięki której można skutecznie oszczędzać energię. Kiedy urządzenie wykryje spory spadek temperatury w pomieszczeniu, np. podczas wietrzenia, ogrzewanie zostaje automatycznie wyłączone. Głowica uruchamiana jest dopiero po 15 minutach. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ ten innowacyjny termostat posiada również funkcję wakacyjną. Można po prostu zapisać planowaną datę powrotu z urlopu i dopiero tego dnia temperatura zostanie podniesiona. A na czas, kiedy domowników nie ma w domu, temperatura obniżana jest do minimum. Jeśli chcesz skutecznie obniżyć koszty ogrzewania, a korzystasz już z systemu FIBARO, termostat Danfoss na pewno spełni Twoje wymagania. Warto podkreślić jeszcze, że ze względu na możliwość bezprzewodowej komunikacji, można bez problemu zsynchronizować ze sobą termostaty w kilku pomieszczeniach.

Urządzenie zasilane jest bateryjnie (dwie 2 x 1,5V, baterie typu AA). Kiedy baterie zaczynają się rozładowywać, jest to sygnalizowane. Możliwe jest wygodne sterowanie temperaturą co 0,5 stopnia (temperatura otoczenia 0-40 stopni C). Termostat jest łatwy w montażu, cechuje się kompaktową budową, jego obsługa jest bardzo prosta (intuicyjny panel sterujący).

Dane techniczne:

– Komunikacja bezprzewodowa Z-WAVE (współpracuje z systemem Fibaro)
– Zasilanie: 2 baterie AA, 1.5 V
– Elektroniczny wyświetlacz

Marka

Danfos-Link