Etui na telefon

Wyświetlanie jednego wyniku

W dzisiejszym świecie nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Co więcej życia bez Internetu w telefonie. Już nawet dzieci w szkołach podstawowych mają smartfony. Niestety ich trwałość nie idzie w parze z funkcjonalnością i możliwościami.

Niemal w każdym sklepie z urządzeniami przenośnymi znaleźć można pokrowce na smartfony. Wybór jest ogromny. W pełnej palecie barw i rodzajów, możliwości otwierania, z szybkami i zatrzaskami możemy przebierać do woli. Jednak mimo zabezpieczenia, telefon nie wygląda tak jak by niektórzy tego chcieli. W związku z tym społeczeństwo podzieliło się na zwolenników i przeciwników pokrowców na telefony. Najbardziej przekonującą rzeczą jaka przemawia za zakupem pokrowca jest jednak widok wielu zniszczonych ekranów telefonów. W autobusie, na zakupach i w wielu różnych miejscach spotkać można osoby których smartfony mają zniszczone ekrany. Zważywszy na niezbyt dużą cenę pokrowce wydają sie atrakcyjną ochroną naszego małego okna na świat. Ale jak w każdym przypadku wybór należy do samych używających.

Sportowe etui na telefon! Idealna propozycja dla osób aktywnych

Pewnie trudno w to uwierzyć, ale dożyliśmy czasów, w których bez telefonu komórkowego po prostu trudno funkcjonować. Zabieramy go ze sobą dosłownie wszędzie. W pracy jest on takim must have, a i po pracy, w momencie relaksu czujemy się lepiej, gdy mamy go w zasięgu ręki. Pewnie dlatego też, producenci akcesoriów do smartfonów, prześcigają się w wynajdywaniu gadżetów, które nie tylko ułatwiają korzystanie z tych urządzeń, ale pozwalają również na zabranie ich wszędzie, gdzie tylko chcemy.

I tak też wyszli naprzeciw wszystkim osobom aktywnym: biegaczom, rowerzystom, osobom uprawiającym nordic walking i inne sporty, i stworzyli sportowe etui na telefon, bez którego ani rusz.

Sportowe etui na telefon to świetne rozwiązanie dla tych, którzy kochają sport i uprawiają go aktywnie i regularnie, ale nie mogą rozstać się ze swoim telefonem. Etui, które zakłada się na ramię jest lekkie i elastyczne, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas, nie tylko spokojnego marszu, ale również niezwykle intensywnego treningu. Dodatkowym atutem tego sportowego etui jest możliwość jego użytkowania, w różnych warunkach pogodowych. Słowem niestraszny mu deszcz czy upał. Ale to jeszcze nie koniec jego zalet. Dziś wiele telefonów została wyposażona w funkcję pomiaru ciśnienia i tętna, wskazuje też ilość spalonych kalorii czy przebiegniętych kilometrów, co możemy obserwować podczas treningu, dzięki temu, że sportowe etui posiada wbudowane, przezroczyste okienko, przez które ekran smartfona jest idealnie widoczny. I jeszcze jedno! Etui umożliwia bezproblemowe podłączenie słuchawek, co jest szczególnie ważne w przypadku biegaczy, którym bez muzyki trudno odbyć trening oraz posiada wbudowaną kieszonkę na klucze lub np. pieniądze.

Lekkie i elastyczne etiu, a do tego wodoodporne i świetnie pasujące do każdego ramienia. Słowem wielofunkcyjne. Czy można chcieć czegoś więcej? Nic, tylko kupić bez najmniejszego wahania. A gdzie? Najlepiej w dobrym i godnym zaufania sklepie z akcesoriami do telefonów komórkowych.

Jak zadbać o swojego smartfona?

W dobie internetu i urządzeń mobilnych już żaden cywilizowany człowiek nie może sobie pozwolić na brak dobrego telefonu, czyli smartfona. Jednak smartfon jak każda inna rzecz, aby prawidłowo działał i służył przez dłuższy okres czasu należy o niego dbać.

Najpierw trzeba się zająć obudową i folią ochronną na wyświetlacz. Warto zaopatrzyć się w etui na tylną klapkę urządzenia, gdyż to zabezpieczy go przed zarysowaniami i poważniejszymi uszkodzeniami. Jeżeli chcemy aby nasz smartfon był w idealnym stanie powinno się też nakleić folię ochronną lub szkło hartowane na ekran. Oczywiście bez tego zabezpieczenia nasz telefon i tak nie będzie posiadał większych rysek, gdyż większość nowych smartfonów jest zaopatrzona fabrycznie w szkło odporne na zarysowania. Jednak wygląd zewnętrzny smartfona to nie wszystko. Nie możemy zapomnieć o zadbaniu o prawidłowe funkcjonowanie i długą żywotność baterii. Należy ją ładować dopiero, gdy wyświetli się nam komunikat, o tym że trzeba już naładować telefon. Jeżeli kogoś ciągle nie ma w domu i aktywnie korzysta ze swojego urządzenia to warto jest kupić sobie powerbanka, czyli urządzenia służącego do naładowania naszej baterii bez konieczności użycia gniazdka lub złącza USB w komputerze. Aby smartfon nie został „zaśmiecony” przez szkodliwe pliki z internetu musimy zainstalować w nim antywirusa. W zupełności wystarczy darmowa wersja znanych firm antywirusowych.

To są najważniejsze porady dotyczące prawidłowego użytkowania smartfona i z pewnością pomogą one w dłuższym cieszeniu się z korzystania z niego, więc warto się do nich zastosować.