Fibaro Dimmer 2 ściemniacz oświetlenia 250W FGD-212

299.00 

Opis

Przedsiębiorstwo Fibar Group z Poznania produkuje nowoczesne systemy inteligencji budynkowej, które funkcjonują w oparciu o technologie bezprzewodowe. Są to rozwiązania, których montaż przebiega zupełnie bezinwazyjnie. Firma dwa razy została odznaczona jako Lider Innowacji i Rozwoju, jej produkty otrzymują prestiżowe nagrody.

FIBARO Dimmer 2 to funkcjonalne rozwiązanie, z pomocą którego można regulować natężenie światła w domu. Moduł współpracuje bez problemu z bardzo różnymi źródłami światła. Co istotne, FIBARO Dimmer 2 sprawdzi sie także jako ściemniacz oraz włącznik światła. Można go montować w instalacjach dwu-, jak i trzyprzewodowych. Moduł został wyposażony w funkcję pomiaru poboru energii elektrycznej, a także mocy czynnej prądu. Urządzenie posiada ponadto zabezpieczenia, które chronią przed przegrzaniem, przeciążeniem czy spadkiem napięcia. Zastosowanie FIBARO Dimmer 2 przełoży się na dłuższą żywotność żarówek, z pomocą modułu można wyraźnie obniżyć zużycie energii.

FIBARO Dimmer 2 to funkcjonalny moduł ściemniający, który umożliwia łatwą, komfortową regulację oświetlenia. Urządzenie jest w stanie rozpoznać podłączone źródło światła i następnie się do niego dostosować. Warto zdecydować się na FIBARO Dimmer 2, ponieważ:
z jego pomocą można zdalnie sterować źródłami światła w domu,
urządzenie jest kompatybilne z technologią Z-Wave Plus;
moduł wyposażono w nowoczesne zabezpieczenia przez spadkiem napięcia, przegrzaniem oraz przeciążeniem,
możliwa jest wygodna konfiguracja w domu.
Moduł FIBARO Dimmer 2 to bardzo dobre rozwiązanie także dla osób oszczędnych. Ściemnienie żarówek o 15-20% jest dla naszych oczu praktycznie niezauważalne, za to pozwala wyraźnie obniżyć rachunki za energię elektryczną. Z pomocą modułu można tak skonfigurować oświetlenie, że światło włączone nocą będzie lekko przytłumiane, zatem nie będzie nas oślepiać. Oprócz tego można z pomocą FIBARO Dimmer 2 zmienić włącznik światła w wyzwalacz scen. Wystarczy, że zapalisz światło w konkretnym pomieszczeniu, a zostanie uaktywniona konkretna scena.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fibaro Dimmer 2 ściemniacz oświetlenia 250W FGD-212”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *