Fibaro Door & Window Sensor czujnik otwarcia drzwi i okna Z-WAVE Biały FGK-101

209.00 

Opis

Firma Fibaro to znany producent systemu inteligencji budynkowej, który bazuje na bezprzewodowych technologiach. System Fibaro pozwala na wygodne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, sprzętami RTV i AGD itd. Dotychczas firma otrzymała liczne nagrody za swoje innowacyjne produkty.

Door / Window Sensor

Funkcjonalny czujnik zbliżeniowy, wyposażony w funkcję pomiaru temperatury

Najmniejszy model na rynku

FIBARO Door/Window Sensor wyróżnia się swoimi miniaturowymi rozmiarami oraz niską wagą. To najmniejszy czujnik otwarcia i temperatury dostępny na rynku, który będzie świetnie pasować do każdego okna czy drzwi.

Wysoka funkcjonalność

FIBARO Door/Window Sensor to rozwiązanie, które zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością! To wygodny czujnik zbliżeniowy, który wyposażony jest w system zabezpieczający przed sabotażem. Oprócz tego urządzenie ma wbudowany czujnik temperatury. Ze względu na swoją funkcjonalność może stać się ważnym elementem systemu alarmowego.

Bezproblemowy montaż, komfortowe użycie, Rozwiązanie uniwersalne

Czujnik FIBARO Door/Window Sensor to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w różnych wnętrzach. Jego zastosowanie zależy od Twoich potrzeb!

Kompatybilny z Apple HomeKit

Oferta obejmuje serię czujników FIBARO Door/Window, które współpracują także z Apple HomeKit. Oczywiście pod względem funkcjonalnym nie odbiegają one od standardowych czujników tego typu.

Przypomnienie o otwartym oknie

Czujnik FIBARO Door/Window Sensor nie pozwoli Ci zapomnieć o otwartym oknie. Urządzenie zareaguje odpowiednio także, gdy zanosi się na deszcz.

Inteligentne ogrzewanie

FIBARO Door/Window Sensor to rozwiązanie, które zadba o to, aby w domu panowały optymalne warunki temperaturowe. Zimą zainicjuje włączenie ogrzewania, natomiast w upalne letnie dni może sterować klimatyzacją.

Miłe powitanie

Czujnik FIBARO Door/Window Sensor sprawdzi się jako efektywny wyzwalacz scen. Urządzenie zamontowane w drzwiach wejściowych może aktywować sekwencję powitania.

Natychmiastowe powiadomienia

Zdarza Ci się zapomnieć o otwartych oknach albo niedomkniętych drzwiach? To nie problem. Jeśli zamontujesz FIBARO Door/Window Sensor, otrzymasz błyskawiczne powiadomienie o takich sytuacjach na swoją komórkę.

Powiadomienia alarmowe

Jeśli dojdzie do naruszenia systemu np. przez włamanie, automatycznie zostanie włączona scena alarmowa. Błyskawicznie zostanie wysłane powiadomienie.

Zabezpieczenie przed uszkodzeniami

FIBARO Door/Window Sensor to bezpieczeństwo na co dzień – dla Ciebie i Twoich bliskich. Urządzenie poinformuje natychmiast o każdej próbie demontażu lub ingerencji w jego obudowę.

Bez niespodzianek!

Także w przypadku nagłych zmian sytuacji, niezwłocznie wysyłane są powiadomienia. Zerwał się mocny wiatr? Zanosi się na nagłą zmianę pogody? Natychmiast otrzymasz powiadomienie o otwartym oknie. Co ważne, takie powiadomienia można odbierać nawet za pomocą Smart Watcha.

Już wiesz, co robi Twój zwierzak!

FIBARO Door/Window Sensor można zamontować także w drzwiczkach dla zwierząt. Od razu zostaniesz powiadomiony, gdy Twój pupil będzie wychodził lub wracał do domu.

Pełna kontrola

Urządzenie FIBARO Door/Window Sensor można zamontować także w drzwiach szafki z narzędziami, apteczki, szafy z niebezpiecznymi przedmiotami itd. Każde otwarcie drzwiczek zostanie zgłoszone.

Sterowanie światłem

Chcesz, żeby w domu zapalało się światło, kiedy otwierasz drzwi? Nie prostszego. Wystarczy tylko FIBARO Door/Window Sensor. Światło wyłączy się automatycznie po wskazanym przez Ciebie czasie, zatem nie musisz martwić się zbędnymi kosztami.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

FIBARO Door/Window Sensor może pomóc także rodzicom małych dzieci. Czujnik można zamontować przecież w bramkach schodowych – jeżeli zapomnisz zamknąć bramkę, FIBARO Door/Window Sensor szybko Ci o tym przypomni.

Wybierz produkt dla siebie

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czujnika dostosowanego do systemu FIBARO czy kompatybilnego z Apple HomeKit, możesz zdecydować się na urządzenie FIBARO Door/Window Sensor. Urządzenia z obu serii mają te same funkcje.

FIBARO Door/Window Sensor to inteligentne rozwiązanie, które powinno przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Bateryjny czujnik zbliżeniowy Door/Window Sensor FIBARO mimo swoich niewielkich rozmiarów (najmniejsze tego rodzaju urządzenie na rynku) jest bardzo funkcjonalny – z jego pomocą może uruchamiać określone sceny, mierzyć temperaturę, sterować światłem. FIBARO Door/Window Sensor ma naprawdę nieduże rozmiary – 76 mm x 17 mm x 19 mm. Tym samym bez problemu można zamontować go w każdych drzwiach. Producent zadbał także i to, aby urządzenie można było dopasować do upodobań użytkownika. Czujnik dostępny jest w siedmiu różnych kolorach. Bezprzewodowa technologia oraz zasilanie za pomocą baterii pozwalają na zamontowanie czujnika w dowolnym miejscu. Z pomocą FIBARO Door/Window Sensor można wygodnie monitorować drzwi, okna, bramę itd. Co więcej, urządzenie można wykorzystywać także jako autonomiczny włącznik scen. Czujnik przyda się w systemach kontroli dostępu.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fibaro Door & Window Sensor czujnik otwarcia drzwi i okna Z-WAVE Biały FGK-101”