FIBARO Double Switch 2 moduł wykonawczy Z-WAVE FGS-223

299.00 

Kategorie: ,

Opis

FIBARO Double Switch 2 jest rozwiązaniem, z pomocą którego możliwe jest komfortowe sterowanie dwoma obwodami i sprzętami (zasada: włącz – wyłącz). W grę wchodzi sterowanie dwoma odbiornikami o mocy maksymalnej 1,5kW. Co istotne, moduł można włączyć zarówno manualnie (przycisk), jak i zdalnie. Oczywiście moduł mierzy moc czynną prądu oraz ilość energii, która jest zużywana.

FIBARO Double Switch 2 to niewielki gabarytowo moduł, którego zadaniem jest włączanie/wyłączanie dwóch różnych urządzeń elektrycznych. Moduł może zostać bez problemu zamontowany w obudowie urządzenia albo w puszkach instalacyjnych. Podobnie, jak inne rozwiązania FIBARO, także i FIBARO Double Switch 2 bazuje na innowacyjnej bezprzewodowej technologii Z-Wave. Moduł można obsługiwać także za pomocą przycisku. Szukasz sposobów na obniżenie rachunków za prąd? To żaden problem. FIBARO Double Switch 2 może pomóc, ponieważ urządzenie to ma funkcje pomiaru poboru energii.
Aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje moduł FIBARO Double Switch 2, trzeba tylko ustawić odpowiednie sceny. Przykładowo przy wyjściu z domu możesz wyłączyć wszystkie urządzenia jednym przyciskiem. I tym samym nie musisz później zastanawiać się, czy aby na pewno żaden niepotrzebnie włączony sprzęt nie kumuluje strat energii w domu. Pamiętaj też o tym, że system inteligentnego domu FIBARO umożliwia nadanie różnych uprawnień poszczególnym użytkownikom. W praktyce oznacza to, że np. dzieci nie mogą zmienić ustawień określonych instalacji lub w określonym pomieszczeniu. To bardzo praktyczne rozwiązanie.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FIBARO Double Switch 2 moduł wykonawczy Z-WAVE FGS-223”