Fibaro Flood Sensor czujnik zalania i temperatury Z-WAVE FGFS-101

249.00 

Opis

Fibaro Flood Sensor w akcji…

Fibaro to ceniony producent rozwiązań dla inteligentnej automatyki budynkowej. Urządzenia Fibaro są łatwe w instalacji, można je dostosować do potrzeb użytkownika. Są to rozwiązania energooszczędne, które odpowiadają aktualnym normom ochrony środowiska.

Flood Sensor

Czujnik zalania i temperatury

Harmonijny design

FIBARO Flood Sensor to unikalne połączenie nowoczesnej technologii i harmonijnego, eleganckiego designu, które powinnno sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wysoka funkcjonalność

Urządzenie FIBARO Flood Sensor to nie tylko bardzo efektywny czujnik zalania. Mamy do czynienia z multifunkcjonalnym rozwiązaniem, które podnosi komfort i bezpieczeństwo na co dzień.

Kompatybilny z Apple HomeKit

Dostępna jest także nowoczesna seria FIBARO Flood Sensorów, która jest w pełni kompatybilna z Apple HomeKit. Oczywiście urządzenia posiadają wszystkie funkcje standardowych czujników FIBARO.

Niezawodne funkcjonowanie

Błyskawiczne powiadomienie

Jeśli tylko czujnik wykryje jakiś przeciek, zostaniesz o tym od razu poinformowany. FIBARO Flood Sensor wyśle informację na Twojego smartfona.

Trudnozatapialny

Odcina dopływ wody po wykryciu przecieku

Jeżeli dojdzie do przecieku, wyposażony w elektrozawory system błyskawicznie odetnie wodę. Tym samym zostaną skutecznie zminimalizowane skutki awarii. To bardzo ważne rozwiązanie z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Niewielki rozmiar

FIBARO Flood Sensor ma neutralny kształt i raczej niewielki rozmiar, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Czujnik może dbać o bezpieczeństwo Twojego domostwa w sposób bardzo dyskretny, nie rzucając się w oczy.

Najwyższe bezpieczeństwo

System FIBARO jest w stanie rozpoznawać potencjalne zagrożenia. FIBARO Flood Sensor znacznie podniesie poziom bezpieczeństwa w Twoim domu.

Kontrola ogrzewania podłogowego

FIBARO Flood Sensor posiada wbudowany czujnik temperatury, a tym samym pełni także funkcje kontrolera ogrzewania podłogowego. Po umieszczeniu na posadzce dokładnie mierzy temperaturę. Informacja na ten temat jest przekazywana do systemu FIBARO, co pozwala na dostosowanie temperatury do oczekiwań użytkownika.

Nagrody i wyróżnienia

FIBARO Flood Sensor to innowacyjne technologicznie rozwiązanie o niebanalnym designie, które otrzymało już kilka prestiżowych nagród.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Dostępne są dwie linie FIBARO Flood Sensorów – dla systemu FIBARO i dla Apple HomeKit. U nas możesz nabyć odpowiednie rozwiązanie, niezależnie do tego, czy posiadasz system FIBARO albo inny bazujący na protokole Z-Wave, czy może potrzebujesz urządzenia dla Apple HomeKit.

 

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

3 opinie dla Fibaro Flood Sensor czujnik zalania i temperatury Z-WAVE FGFS-101

  1. Jakub

    Nie rzuca się w oczy. Przesyłka dotarła do mnie w ekspresowym tempie. Polecam sklep TRIK!

  2. Marcin

    FIBARO Flood Sensor to czujnik zalania, który jest naprawdę funkcjonalny. Miałem okazję testować już podobne produkty i muszę powiedzieć, że ten jest zdecydowanie najlepszy.

  3. Tomasz

    Urządzenie FIBARO Flood Sensor w pełni odpowiada moim potrzebom. Jest funkcjonalne, działa bez zarzutu. I do tego dobrze wygląda. Bez komplikacji dało się zintegrować z systemem inteligentnego domu.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.