Fibaro Home Center 2 centrala sterująca systemem inteligentnego domu FGHC2

2 499.00 

Opis

Fibaro Home Center 2 – komfort życia zapewniony automatycznie

Fibaro dostarcza rozwiązania, ze względu na które wyróżnia się inteligentny dom – zautomatyzowany i czuły na potrzeby swoich mieszkańców. Centralka Home Center 2 pozwala na swobodne kierowanie urządzeniami Fibaro i komponentami Z-Wave.

Inteligentne rozwiązania dla domu
Możliwości, jakie posiada niewielki Home Center 2, są olbrzymie. Prosta obsługa zapewnia komfort użytkowania. Co więcej, aby kierować ustawieniami urządzenia i cieszyć się przy tym pełnią dostępnych funkcji, wystarczy posiadać dostęp do przeglądarki internetowej lub aplikacji działającej na smartfonie czy innym urządzeniu mobilnym. Wystarczy wykonać kilka ruchów, aby dostosować warunki panujące w domu do swoich potrzeb, np. włączając oświetlenie, zasuwając rolety i ustawiając temperaturę. Po przekroczeniu progu pozostaje tylko cieszyć się doświadczanym komfortem.

Skuteczność działania
Preinstalowana biblioteka wtyczek dla systemów alarmowych, termostatów, systemów kontroli, a także kamer i sprzętów multimedialnych pozwala sprawnie koordynować działanie licznych urządzeń, oczywiście bez konieczności wielokrotnego zmieniania ustawień i instalowania brakujących komponentów. Oprogramowanie znajdujące się w centralce Home Center 2 zapewnia bezpieczeństwo i pozwala cieszyć się prywatnością. Mówiąc jaśniej, urządzenie jest skutecznie chronione przed niepożądaną ingerencją osób niepowołanych do korzystania z niego – dzięki temu można cieszyć się nie tylko komfortem eksploatacji, ale i prywatnością. Fibaro Home Center 2 zapewnia bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach.

Zarządzanie bezpieczeństwem i komfortem w budynkach inteligentnych
Z urządzenia Home Center 2 można wydobyć niezliczoną ilość funkcji, jeśli chce się korzystać z zaawansowanych ustawień – to wersja dla użytkowników znających i posługujących się językiem oprogramowania LUA. Tego rodzaju umiejętność nie jest jednak konieczna, aby czerpać korzyści wynikające ze stosowania Home Center 2. Stosowanie prostego kreatora wystarcza, aby cieszyć się życiem w inteligentnym domu, w którym automatyka działa dokładnie tak, jak powinna.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.