Fibaro Home Center Lite centrala inteligentny dom FGHCL

1 169.00 

Opis

Fibaro Home Center Lite – sprawny „mózg” domowej automatyki

Czy istnieje inteligentny dom, który automatycznie dopasowuje się do preferencji swoich mieszkańców? Oczywiście! Można „stworzyć” go, wykorzystując centralkę Fibaro Home Center Lite. Kierowanie urządzeniami, systemami domowymi i komponentami Z-Wave może być dla użytkownika w pełni komfortowe.

Otwartość na potrzeby użytkowników
Kompaktowa i bezprzewodowa centralka Home Center Lite pozwala w pełni wykorzystywać inteligentne rozwiązania dla domu, czyniąc go miejscem komfortowym i bezpiecznym. Potencjał urządzenia można odkrywać, znajdując się w dowolnym miejscu na świecie – wystarczy posiadać smartfon lub tablet i dostęp do Internetu.
Home Center Lite pozwala kontrolować nie tylko domowe urządzenia, ale również te, które znajdują się na zewnątrz – np. w ogrodzie. Uruchomienie zraszacza zajmuje kilka sekund i można regulować jego działanie z poziomu tabletu lub smartfonu, nawet gdy znajdujemy się na wakacjach. Co więcej, centrala w pełni integruje się z wideodomofonem, stwarzając w ten sposób wrażenie, że dom nie jest pusty. Obecność lokatorów (nawet pozorna) zniechęca potencjalnych włamywaczy.

Personalizuj ustawienia centralki
Wygląd interfejsu i umiejscowienie poszczególnych przycisków w Home Center Lite zależy od preferencji użytkownika – personalizacji dokonuje się szybko i intuicyjnie. Centralą można sterować głosem, co stanowi dodatkowe ułatwienie. Nietrudno skonfigurować urządzenie ze smartfonem, co umożliwia kontrolowanie jego pracy z każdego miejsca na świecie, w którym można uzyskać dostęp do Internetu.

Doskonałość i szybkość działania
System Fibaro nie tylko pozwala kierować pracą urządzeń znajdujących się w domu, ale dodatkowo wykrywa zagrożenia i informuje użytkownika o ich wystąpieniu. Urządzenie sygnalizuje ryzyko włamania, pożaru, zalania, a nawet powiadamia o ulatniającym się gazie. Jeśli to konieczne, automatycznie odcina dopływ wody czy gazu i wietrzy mieszkanie, raportując przy tym o swoich działaniach. W przypadku wystąpienia próby włamania Home Center Lite uruchamia alarm, powiadamia ochronę, a nagranie z monitoringu wysyła na urządzenie właściciela.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fibaro Home Center Lite centrala inteligentny dom FGHCL”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *