Fibaro Motion Sensor czujnik ruchu i temperatury Z-WAVE FGMS-001

238.00 

Opis

Motion Sensor Fibaro

Inteligentny czujnik ruchu, światła oraz temperatury

Fibaro Motion Sensor – czujnik, który wyręcza zmysły

Inteligentny dom staje się taki m.in. za sprawą urządzenia Motion Sensor, które jest częścią systemu Fibaro. Jego działanie opiera się na światowym standardzie Z-Wave, dzięki czemu wszystko przebiega bez konieczności montażu niefunkcjonalnego okablowania.

Niewielki rozmiar, ogromny potencjał
Średnica urządzenia to zaledwie 44 milimetry – jest ono wyjątkowo dyskretne i niepozorne. Fibaro Motion Sensor nie potrzebuje kabli, aby działać i prezentować pełnię swoich możliwości – bateria w zupełności wystarcza. Zaawansowane rozwiązania technologiczne w tym przypadku mieszczą się w miniaturowym urządzeniu.

Komfort stosowania i kompatybilność z innymi urządzeniami
Specjalny uchwyt pozwala na umieszczenie czujnika w dowolnie wybranym miejscu – nawet jeśli byłby on zmuszony stawiać czynny opór grawitacji, znajdując się na ścianie czy na suficie. Zmiana lokalizacji jest przy tym bardzo prosta i można dokonać jej w każdej chwili.
Motion Sensor potrafi współpracować z innymi urządzeniami i systemami, które znajdują się w inteligentnym domu. Technologia zastosowana podczas jego produkcji sprawia, że jest on w stanie uruchamiać nawet skomplikowane sekwencje – dzięki temu wszystko w domu dzieje się właściwie samoczynnie.
Producent stworzył specjalną serię Motion Sensorów, które współpracują z Apple HomeKit. Są one wyposażone we wszystkie funkcje dostępne w przypadku standardowych czujników predestynowanych do pracy w systemie Fibaro.

Bezpieczeństwo i pełna kontrola
W miniaturowym urządzeniu mieści się:
czujnik ruchu, który wykrywa ruch w pomieszczeniu,
czujnik światła, który określa natężenie światła i pozwala dostosować je do własnych potrzeb,
czujnik temperatury, który za pomocą koloru informuje o aktualnej temperaturze panującej w pomieszczeniu;
akcelerometr wykrywający zmianę położenia urządzenia i próby otwarcia obudowy.

Fibaro Motion Sensor posiada panel alarmowy, który pozwala kontrolować nie tylko to, co aktualnie dzieje się w domu. Dodatkowo umożliwia on analizowanie historii wszystkich zdarzeń istotnych dla bezpieczeństwa domowników. System automatycznie wysyła powiadomienie o każdym wykrytym ruchu. Jego działanie można modyfikować z poziomu smartfona. Regulowanie czułości umożliwia ustawienie urządzenia w taki sposób, by ignorowało na przykład ruch małych zwierząt.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fibaro Motion Sensor czujnik ruchu i temperatury Z-WAVE FGMS-001”