Fibaro RGBW Controller kontroler oświetlenia LED Z-WAVE FGRGBWM-441

299.00 

Opis

FIBARO to system inteligentnego budownictwa, który został opracowany przez firmę Fibar Group z siedzibą w Poznaniu. Urządzenia FIBARO to nowoczesne, bazujące na technologii Z-Wave rozwiązania, które pozwalają na wygodnie sterowanie sprzętami AGD, oświetleniem, ogrzewaniem itd. Można je obsługiwać z pomocą tabletu lub smartfona.

RGBW Controller to innowacyjne urządzenie, które umożliwia łatwe sterowanie taśmami LED RGB i RGBW, oświetleniem halogenowym oraz wentylatorami w budynku. Wystarczy zainstalować aplikację FIBARO na swoim urządzeniu przenośnym, aby móc sterować oświetleniem w domu, w tym także zmieniać kolor światła. Moduł jest w stanie współpracować z nawet 4 sensorami analogowymi 0-10V (mogą to być takie urządzenia, jak: czujnik temperatury, wilgotności, nasłonecznienia, itd.). Tym samym moduł RGBW Controller może zmieniać kolor światła w zależności od warunków pogodowych.

Moduł FIBARO RGBW Controller pozwala na wygodne, efektywne sterowanie oświetleniem LED, które ostatnimi czasy jest coraz bardziej popularnym elementem aranżacji wnętrz. Warto podkreślić, że moduł ten to jedyne na świecie rozwiązanie, które umożliwia obsługę trzy- i czterokolorowych taśm LED. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ urządzenie umożliwia pracę z czujnikami analogowymi, nawet czterema. Tym samym możliwe jest efektywne poszerzenie funkcjonalności systemu inteligentnego domu.
Oświetlenie LED jest coraz chętnie wykorzystywane w celu atrakcyjnej aranżacji wnętrz. Niskie koszty rozwiązań LED oraz fakt, że pobierają one mało energii, prowadzą do tego, że oświetlenie LED pojawia się w bardzo wielu domach. Teraz można wygodnie sterować LED-ami za pomocą modułu FIBARO RGBW Controller. Moduł można oczywiście zintegrować z systemem inteligencji budynkowej FIBARO, a tym samym możliwe jest sterowanie LED-ami także za pomocą tabletu lub smartfona. Bez problemu można zdefiniować barwy, ich natężenie, a także przypisać określone kolory do wnętrz w budynku lub nawet mieszkańców. Ustawienia systemu dają się dość łatwo zmienić, ale można także korzystać ze schematów zaproponowanych przez producenta.
Jak już wspomnieliśmy, FIBARO RGBW Controller może współpracować z czterema czujnikami analogowymi. Mogą to być np.: czujnik ciśnienia, światła czy wiatru. Tym samym można jeszcze podnieść komfort oraz bezpieczeństwo domowników. Czujniki współpracujące z modułem FIBARO RGBW Controller mogą stale kontrolować warunki pogodowe albo temperaturę w domu. System inteligentnego domu jest więc w stanie adekwatnie reagować na zmiany pogody. Automatycznie mogą zostać złożone markizy, gdy zacznie mocno wiać; trawnik zostanie podlany dopiero wtedy, gdy poziom wilgotności gleby będzie naprawdę niski itd. FIBARO RGBW Controller przyda się także rodzicom, którzy chcą, aby ich dzieci dobrze spały. Moduł pozwala na stałe monitorowanie takich parametrów, jak: temperatura, ciśnienie, poziom wilgotności w pokoju dziecięcym.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fibaro RGBW Controller kontroler oświetlenia LED Z-WAVE FGRGBWM-441”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *