Fibaro Roller Shutter 2 sterownik do rolet, żaluzji i bram garażowych Z-WAVE FGR-222

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość kg
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Fibaro
Kod produktu: FGR-222

Opis

Fibaro Roller Shutter 2

Sterownik rolet, bram garażowych i wjazdowych, żaluzji. Umożliwia precyzyjne pozycjonowanie napędów z elektronicznymi oraz mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi. Wyposażony w funkcje pomiaru zużycia energii.

Firma Fibar Group z Poznania oferuje nowoczesny system inteligentnego domu FIBARO, który pozwala na wygodne sterowanie sprzętami AGD, roletami, bramami itd. System ten został tak opracowany, aby możliwe były faktyczne oszczędności zużywanej energii elektrycznej w gospodarstwie domowym.

Roller Shutter 2
FIBARO Roller Shutter 2 to funkcjonalne urządzenie, z pomocą którego można wygodnie sterować elektrycznymi żaluzjami, roletami, markizami, a także bramami i furtkami. Warto podkreślić, że FIBARO Roller Shutter 2 umożliwia również ustawienie skrzydeł bram lub lameli w żaluzji w pożądanej, wybranej przez użytkownika pozycji. Rozwiązanie wyposażono w funkcję pomiaru energii.

Zdalne sterowanie osłonami okiennymi i bramami nigdy dotąd nie było tak proste! FIBARO Roller Shutter 2 to łatwy w zastosowaniu moduł, który dodatkowo wyposażony został w miernik energii elektrycznej, co pozwala na zminimalizowanie strat w gospodarstwie domowym. Oczywiście moduł jest kompatybilny z innymi elementami systemu inteligentnego domu.
FIBARO Roller Shutter 2 posiada jednofazowy silnik prądu przemiennego. Urządzenie wyposażono w funkcję kalibracji oraz system nauki położeń krańcowych. Warto podkreślić, że moduł współpracuje z roletami, markizami, żaluzjami i bramami z wyłącznikami mechanicznymi oraz elektronicznymi. Jak najbardziej możliwe jest wygodnie sterowanie roletami i bramami z dowolnego miejsca na świecie z pomocą tabletu lub smartfona.
Jeśli chodzi o współpracę sterownika z innymi modułami systemu inteligentnego domu, można zaprogramować konkretne sceny, dopasowane do potrzeb mieszkańców. Przykładowo wg ustalonego wcześniej scenariusza opuszczenie żaluzji może być bezpośrednio powiązane z wyłączeniem urządzeń elektronicznych, obniżeniem temperatury, wyłączeniem oświetlenia itd. Oczywiście FIBARO Roller Shutter 2 współpracuje także z systemem alarmowym, reagując w określony sposób na różne zagrożenia. Do modułu można podłączyć także barierę podczerwieni oraz przycisk awaryjny, który np. pozwoli na zatrzymanie silnika zamykanej właśnie bramy garażowej.

Opinie o produkcie (1)

22 lutego 2017

Już nie ma problemu z otwieraniem i zamykaniem bramy wjazdowej! To był naprawdę dobry wybór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl