Fibaro Starter KIT zestaw startowy Inteligentny dom Z-WAVE

2 099.00 

Opis

Starter KIT Fibaro – inteligentny dom

Polskie przedsiębiorstwo Fibar Group specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu inteligencji budynkowej. Opracowany przez firmę system FIBARO to unikalne rozwiązania, które wykorzystują technologię Z-Wave. Z ich pomocą możliwe jest komfortowe sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu roletami, bramami, ogrzewaniem, sprzętami AGD itd. Obecnie systemy FIBARO oferowane są w kilkudziesięciu państwach.

Ciesz się inteligentnym domem z FIBARO Starter Kit

FIBARO Starter Kit to unikalne rozwiązanie, które pozwoli Ci zamienić swój dom na inteligentny. System FIBARO to rozwiązanie, które można bez problemu dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli chcesz obniżyć rachunki, oszczędzać czas, przetestuj FIBARO Starter Kit. System gwarantuje wiele możliwości personalizacji. To nowoczesne rozwiązanie, bazujące na bezprzewodowych technologiach. Teraz możesz kontrolować swój inteligentny dom z dowolnego miejsca na świecie.

FIBARO Starter Kit – co to takiego?

FIBARO Starter Kit to zestaw innowacyjnych urządzeń z zakresu automatyki domowej, z pomocą których możesz całkiem odmienić swoje gospodarstwo domowe. Zestaw obejmuje centralkę Home Central Lite. Sama instalacja urządzeń jest wyjątkowo łatwa, już po kilku minutach możesz cieszyć się zaletami inteligentnego domu.

Co zawiera Starter Kit?

HOME CENTER LITE
Home Center Lite to centrala, która odpowiedzialna jest za zarządzanie systemem FIBARO. Centrala jest kompatybilna z bezprzewodową technologią Z-Wave. Urządzenie ma funkcje tworzenia kopii zapasowych, a także odzyskiwania danych z chmury.

MOTION SENSOR
Małe, ale bardzo funkcjonalne urządzenie, które działa oczywiście w sieci Z-Wave. W tym niewielkim multisensorze wbudowane zostały czujniki: ruchu, temperatury, natężenia światła oraz akcelerometr, z pomocą którego mierzone jest przyspieszenie.

SMOKE SENSOR
Bardzo ważny dla naszego bezpieczeństwa czujnik, który jest w stanie wykryć nawet niewielkie ilości dymu. Urządzenie działa na zasadzie Plug & Play. Jeśli zostanie wykryte zagrożenie, czujnik natychmiast zareaguje.

FLOOD SENSOR
Wysokiej klasy czujnik zalania, pracujący na zasadzie Plug & Play. Fibaro Flood Sensor skutecznie będzie chronił Twój dom przed zalaniem. Nawet przy niewielkim wycieku zostaniesz natychmiast poinformowany. Czujnik jest na tle mały, że można go łatwo umieścić w każdym miejscu. Także w miejscach trudnodostępnych.

DOOR/WINDOW SENSOR
Niezawodny czujnik otwarcia, zasilany wydajną baterią. Czujnik można zamontować w drzwiach, oknach, bramach itd. Możliwa jest integracja urządzenia z systemem alarmowym w inteligentnym domu.

WALL PLUG
Włącznik sprzętów elektrycznych, który pozwoli Ci na ograniczenie start energii w gospodarstwie domowym. Włącznik wyposażono w funkcję pomiaru poboru energii. Urządzenie sterowane jest zdalnie, można je podłączyć do dowolnego gniazdka elektrycznego w domu.

FIBARO Starter Kit to rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby podnieść komfort oraz bezpieczeństwo w swoim gospodarstwie domowym. System obejmuje niezawodne czujniki, które błyskawicznie reagują, gdy tylko wykryte zostanie ryzyko zalania, dym w pomieszczeniu itd. Home Center Lite tworzy czytelne statystyki zużycia energii. Będzie mógł zatem podjąć efektywne kroki mające na celu zredukowanie strat energii.
FIBARO Starter Kit pozwala na łatwe zintegrowanie poszczególnych urządzeń w domu. Z pomocą systemu można wygodnie zarządzać domem zdalnie. System inteligentnego domu FIBARO to nie tyko możliwość oszczędzania energii. To także oszczędność czasu na co dzień.

Kupując zestaw startowy inteligentnego domu oszczędzasz ponad 500 zł !!!

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

4 opinie dla Fibaro Starter KIT zestaw startowy Inteligentny dom Z-WAVE

 1. Marcin

  Idealny zestaw na start. Do tego przyjemna cena jak na system inteligentnego domu.

 2. Ania

  Fibaro Home Center Lite tworzy czytelne analizy i statystyki zużycia energii, dzięki którym wiem, jakie urządzenia elektryczne w domu pobierają najwięcej prądu. Od kiedy używam Fibaro Home Center Lite płacę dużo niższe rachunki.

 3. DD

  Od niedawna testuję FIBARO Starter Kit. Muszę przyznać, że funkcjonalność tego systemu mnie po prostu zaskoczyła. Przede wszystkim doceniam system za to, że znacznie podnosi bezpieczeństwo w domu. I nie chodzi nawet o to, że czujniki zalania i dymu można tak łatwo zintegrować z systemem alarmowym. Odkąd korzystam z Fibaro, nie zdarzyło mi się, żebym zastanawiał się, czy nie zostawiłem włączonego jakiegoś sprzętu.

 4. Jerzy

  O systemie inteligentnego domu myślałem już od jakiegoś czasu. W końcu zdecydowałem się na FIBARO Starter Kit. Ponieważ często wyjeżdżam w sprawach zawodowych, bardzo doceniam fakt, że mogę zarządzać domem nawet na odległość. To duży komfort, nie muszę się martwić ewentualnym włamaniem albo tym, że zostawiłem włączone żelazko.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *