Fibaro Swipe sterowanie domem za pomocą gestów biały FGGC-001

639.00 

Opis

Inteligentny dom to taki, w którym wszystko dostępne jest na skinienie. Dzięki Fibaro SWIPE – urządzeniu pracującemu w oparciu o bezprzewodowy system Z-Wave – aby włączyć światło, telewizor lub inne urządzenie, wystarczy poruszyć dłonią. Niemożliwe? A jednak!

Inteligentne urządzenie
SWIPE jest w stanie komunikować się centralką Fibaro, która reguluje działanie domowej automatyki. Dzięki temu możliwe staje się zdalne sterowanie urządzeniami i systemami bez konieczności wyszukiwania przycisków – wystarczy wykonać ruch lub sekwencję ruchów, aby osiągnąć oczekiwany rezultat. Gdy jesteśmy spóźnieni i nie mamy czasu sprawdzać, czy wszystkie okna są zamknięte, krany zakręcone itd., wystarczy skinąć, a SWIPE zajmie się resztą.
Zastosowanie technologii bezprzewodowej Z-Wave sprawia, że montaż urządzenia jest niezwykle prosty i nie wymaga dokonywania kosztownych modyfikacji w domu. Dzięki wykorzystaniu kabla mikro USB możliwe jest korzystanie ze SWIPE również stacjonarnie.

Wygląd ma znaczenie!
Niewątpliwy atut Fibaro SWIPE to niepozorny wygląd – przypomina on ładnie wykończoną ramkę na zdjęcie. Wystarczy zdemontować frontowy panel, by całkowicie zmienić oblicze urządzenia i ukryć jego przeznaczenie.

Mowa ciała w praktyce
Porozumiewania się za pomocą gestów to niezwykle istotny element komunikacji, która zachodzi pomiędzy ludźmi, jednak współcześnie możliwe jest osiągnięcie porozumienia niewerbalnego także z urządzeniem. Wystarczy wykonać odpowiedni ruch, by SWIPE uruchomił światło, włączył telewizor lub zakręcił kran.

Fibaro Swipe video

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

1 opinia dla Fibaro Swipe sterowanie domem za pomocą gestów biały FGGC-001

  1. Marian

    Mam już swoje lata i nie przypuszczałem, że włączanie światła „klaśnięciem” w trakcie mojego życia będzie możliwe, a tym bardziej, że okaże się takie łatwe, dostępne. Kiedy zaprezentowałem możliwości SWIPE mojej jeszcze bardziej leciwej mamie, bałem się, że za chwilę wezwie egzorcystę. 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *