Fibaro The Button Biały kontroler scen Z-WAVE FGPB-101-1

219.00 

Kategoria:

Opis

Fibaro The Button – naciśnij i obserwuj!

Inteligentny dom charakteryzuje się m.in. tym, że za pomocą jednego przycisku jesteśmy w stanie uruchomić w nim wiele urządzeń. Korzystanie z Fibaro The Button, które pracuje w oparciu o standard Z-Wave, umożliwia płynne i proste sterowanie domową automatyką.

Intrygujący element wystroju

Estetyczny przycisk dostępny w kilku wersjach kolorystycznych prezentuje się jak nietuzinkowy element dekoracyjny, doskonale wpisujący się w wystrój wnętrza. Trudno odgadnąć jego przeznaczenie. The Button bezprzewodowo komunikuje się z centralą, która potrafi sprawnie regulować pracę wielu urządzeń i systemów. Jest to możliwe dzięki standardowi Z-Wave, który sprawia również, że montaż urządzeń nie wymaga remontu.

Fibaro The Button a komfort użytkowania

Niezwykle funkcjonalny The Button można umieścić właściwie wszędzie. Nie jest przy tym konieczne określanie dla niego stałego miejsca. Ewentualna zmiana położenia nie nastręcza właściwie żadnych trudności i jest możliwa w dowolnej chwili. Urządzenie działa na baterie, dlatego nie wymaga żadnego okablowania, które nieefektownie się prezentuje i okazuje się być raczej niepraktyczne. Niewielki rozmiar sprawia, że The Button można dowolnie ulokować – tak, by nie przeszkadzał. Jego ukrycie również nie jest trudne. Urządzenie skonfigurowane ze smartfonem ułatwia takzę sprawowanie opieki nad dziećmi lub chorymi członkami rodziny – wysyła powiadomienia i pozwala szybko reagować, kiedy to konieczne.

Jak to działa?

Jak działa ten niezwykły przycisk? The Button jest w stanie zidentyfikować 6 akcji. Jedno kliknięcie uruchamia światło, dwa – wentylację itd. Właściwe skonfigurowanie urządzenia pozwala również na wezwanie taksówki, zamówienie jedzenia czy uruchomienie projektora. Przytrzymanie przycisku powoduje uruchomienie złożonych scen, tj. synchronizuje działanie kilku urządzeń.

Aby korzystać z pełni możliwości, jakie daje The Button, wystarczy skonfigurować go z systemem Fibaro, który reguluje pracę niemal wszystkich sprzętów, jakie znajdują się w domu.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fibaro The Button Biały kontroler scen Z-WAVE FGPB-101-1”