Fibaro Universal Binary Sensor moduł Z-WAVE FGBS-001

169.00 

Kategoria:

Opis

Przedsiębiorstwo Fibar Group z Poznania to ceniony producent funkcjonalnych systemów inteligencji budynkowej. Systemy FIBARO to nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na niezawodne, komfortowe sterowanie roletami, bramami, systemem alarmowymi, sprzętem RTV itd. Warto podkreślić, że system FIBARO bazuje na technologiach bezprzewodowych.

Universal Binary Sensor to rozwiązanie, które pozwala na zwiększenie funkcjonalności czujników, wyposażonych w wyjście binarne o możliwości komunikacji z siecią Z-Wave. To moduł, który przyda się chociażby do zintegrowania systemu inteligencji budynkowej FIBARO (system bezprzewodowy) z systemami alarmowymi, zarówno przewodowymi, jak i bezprzewodowymi. De facto moduł Universal Binary Sensor to po prostu adapter do technologii Z-Wave.

Moduł FIBARO Universal Binary Sensor jest urządzeniem pozwalającym na szybką i sprawną integrację czujników z wyjściem binarnym o możliwość komunikacji w sieci Z-Wave. Tym samym moduł ten jest nieodzowny, gdy chodzi o dostosowanie konkretnego czujnika do systemu zarządzania inteligentnym domem FIBARO. Moduł może obsłużyć do dwóch czujników binarnych oraz do czterech czujników temperatury DS18B20. FIBARO Universal Binary Sensor można bez problemu zamontować w obudowie urządzenia, którego funkcjonalność ma być docelowo poszerzona. Wato podkreślić, że moduł można z powodzeniem stosować także w środowisku, gdzie panuje wysoka wilgotność lub wysoka temperatura. Oczywiście sensor może być obsługiwany za pomocą smartfona lub tabletu.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fibaro Universal Binary Sensor moduł Z-WAVE FGBS-001”