Fibaro Wall Plug włącznik w formie wtyczki do gniazdka Z-WAVE FGWPE-102

269.00 

Opis

Niezawodny włącznik urządzeń elektrycznych
Pasuje do każdego wnętrza!
FIBARO Wall Plug to najmniejsze urządzeń tego rodzaju, jakie możemy znaleźć na rynku. Ze względu na atrakcyjny design włącznika, można go zamontować w każdym wnętrzu.

Rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników!
Producent zatroszczył sie o to, żeby FIBARO Wall Plug odpowiadał potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. FIBARO Wall Plug zwraca uwagę swoją estetyką, oprócz tego działa niezawodnie, posiada podzespoły najwyższej jakości.

Wysoka funkcjonalność
FIBARO Wall Plug to niewielkie urządzenie, które wiele potrafi. Wall Plug dostępny jest z wejściem typu F i E.

Informacja o poborze mocy
Urządzenie jest wyposażone w specjalny pierścień LED, który w zależności od mocy pobieranej przez podłączone urządzenie, zmienia swoją barwę. To praktyczne rozwiązanie, które zaskakuje także wizualnie.

Liczne zastosowania
FIBARO Wall Plug to naprawdę uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym inteligentnym domu. Wall Plug jest w stanie obsługiwać prawie każde urządzenie, które jest zasilane z gniazdka elektrycznego.

Niezawodny pomiar poboru prądu
Z pomocą FIBARO Wall Plug można szybko sprawdzić, które sprzęty w domu są najbardziej energochłonne. Oprócz tego można także przekonać się, w których pomieszczeniach zużywa się najwięcej energii. FIBARO Wall Plug gwarantuje niezawodny monitoring zużycia energii.

Szybkie powiadomienia
FIBARO Wall Plug może informować Cię o włączeniu urządzeń za pomocą komunikatów wysyłanych na Twojego smartfona.

… o każdej nietypowej sytuacji
Powiadomienia mogą być wysyłane za każdym razem, gdy dojdzie do sytuacji nietypowej (w stosunku do wprowadzonych ustawień).

Zawsze na czas
FIBARO Wall Plug daje Ci unikalną możliwość ustawienia określonego czasu pracy urządzeń AGD. To znacznie podnosi wygodę oraz bezpieczeństwo korzystania z nich na co dzień.

Komfort każdego dnia
FIBARO Wall Plug sprawdzi się zawsze, gdy chodzi o efektywne sterowanie urządzeniami elektrycznymi. Zarówno na co dzień, jak w nietypowych sytuacjach możesz polegać na tym rozwiązaniu.

Pełne bezpieczeństwo
System FIBARO to nie tylko wygoda, ale także najwyższe bezpieczeństwo. FIBARO Wall Plug posiada specjalną zaślepkę, która skutecznie chroni domowników przez kontaktem z elektrycznością. To rozwiązanie, które docenia zwłaszcza rodzice małych dzieci.

Oświetlenie w nicy
FIBARO Wall Plug emituje delikatną poświatę w nocy. Dlatego nawet po ciemku można bez problemu znaleźć gniazdko.

Scena „Koncert”
Z pomocą FIBARO Wall Plug możesz swój salon przekształcić w centrum rozrywki. Urządzenie pomoże Ci zorganizować warunki sprzyjające dobrej zabawie.

Rozwiązanie dla oszczędnych
FIBARO Wall Plug pozwala na realne oszczędności. Urządzenie mierzy pobór mocy, poza tym może odłączać urządzenia, które nie są akurat potrzebne.

Pełna automatyzacja
Zastosowanie systemu FIBARO, w tym także FIBARO Wall Plug umożliwia automatyzację domu. Dzięki nowym technologiom system stale przetwarza informacje, dzięki czemu możliwe jest podniesienie komfortu i bezpieczeństwa.

FIBARO Wall Plug
Najważniejsze zalety tego rozwiązania

FIBARO Wall Plug to nic innego, jak tylko inteligentna przejściówka, która pomoże w skutecznym zapanowaniu nad urządzeniami elektrycznymi w domu. To urządzenie o niewielkich rozmiarach, które jest wyjątkowo efektywne. Nie tylko można bezprzewodowo sterować urządzeniami elektrycznymi w domu, ale także monitorować ilość zużywanej energii.
FIBARO Wall Plug to urządzenie bardzo łatwe w obsłudze. Nie ma potrzeby ingerowania w obwody instalacji elektrycznej, aby zamontować inteligentną przejściówkę. Trzeba jedynie włożyć ją do kontaktu, a następnie podłączyć dany sprzęt. Tym sposobem można skutecznie zmierzyć bieżący pobór energii. Urządzenie można wykorzystywać w przypadku sprzętów elektrycznych o mocy do 3 kW, chodzi np. o lampy, ekspresy do kawy, żelazka, suszarki do włosów, komputery albo sprzęt RTV. Przejściówki posiada specjalny pierścień LED, która w zależności od tego, ile mocy jest pobierane, zmienia kolor.
Jeśli w domu zainstalowany został system inteligencji budynkowej FIBARO, dane przekazywane są natychmiast do centralki Home Center 2. Tym samym zużycie energii można przeanalizować na czytelnych wykresach. Jeżeli chcesz zminimalizować straty energii w domu, teraz Ci się to uda.
Warto zaznaczyć, że FIBARO Wall Plug współpracuje nie tylko z systemem inteligencji budynkowej FIBARO. Przejściówka może być doskonałym uzupełnieniem także i innych systemów, które opierają się na technologii Z-Wave. Ze względu na fakt, że sam montaż jest banalnie prosty, możesz teraz samodzielnie poszerzyć funkcjonalność Twojego inteligentnego domu. Co istotne, urządzeniami, które są podłączone do FIBARO Wall Plug, można sterować za pomocą komputera, tabletu lub smartfona.
Urządzenie FIBARO Wall Plug można jak najbardziej wykorzystać także jako sterownik urządzeń i scen. Przykładowo włączenie lampy może spowodować uruchomienie innych źródeł świata w domu. Ze względu na fakt, że FIBARO Wall Plug jest powiązany z innymi sensorami systemu inteligencji budynkowej, reakcja w przypadku sytuacji nietypowej, czy wręcz awaryjnej jest natychmiastowa. Np. jeśli dojdzie do ryzyka pożaru, urządzenie odetnie zasilanie.

Marka

Fibaro

Inteligentne domy są już dostępną na wyciągnięcie ręki rzeczywistością. Stworzony w Polsce system inteligentnego domu Fibaro jest znakomitym przykładem tego, w jaki sposób technologia może uczynić miejsce do życia jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym, a nasz dzień – przyjemniejszym.

1 opinia dla Fibaro Wall Plug włącznik w formie wtyczki do gniazdka Z-WAVE FGWPE-102

  1. Tomek

    FIBARO Wall Plug mogę polecić wszystkim, którzy szukają łatwego w montażu rozwiązania. I jeszcze jedno – urządzenie jest małe, nie rzuca się w oczy.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *