FoodSniffer - sprawdź szybko świeżość żywności!

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do świeżości mięsa w sklepie, nie musisz kupować go w ciemno. Teraz możesz szybko sprawdzić, czy zakup będzie dobrym rozwiązaniem. Przyda Ci się FoofSniffer, czyli innowacyjny czujnik elektroniczny, który szybko analizuje, czy żywność nadaje się jeszcze do spożycia. FoofSniffer przypomina wyglądem termometr, jednak funkcjonalność tego gadżetu jest o wiele większa.

Foodsniffer to "elektroniczny nos", z pomocą którego można szybko ustalić, czy mięso, drób lub ryby są jeszcze świeże. Jak działa to ciekawe urządzenie? Przede wszystkim trzeba mieć świadomość tego, że mięso emituje gazy. Urządzenie Foodsniffer, jeśli tylko przyłożymy je w pobliże ocenianej żywności, zaczyna je gromadzić. Kolejnym krokiem jest analiza i ocena zawartości gazów, to na tej podstawie ocenia, czy konkretne mięso jest jeszcze zdatne do spożycia czy też zaczyna się już psuć. Podobnie, jak inne tego rodzaju inteligentne rozwiązania, także i Foodsniffer działa z pomocą aplikacji w telefonie. Już po kilku sekundach otrzymujemy informację co do analizowanego produktu spożywczego.

Foodsniffer jest na tyle mały, że można go ze sobą zabrać wszędzie. Mimo tego, że urządzenie jest wyposażone w miniaturowe czujniki działa po prostu niezawodnie. "Elektroniczny nos" zasilany jest bateryjnie, przy czym baterie wytrzymują nawet do 12 godzin nieprzerwanej pracy. To rozwiązanie, które przyda się w każdej nowoczesnej kuchni. Zaprojektowany przez szwajcarskich naukowców "elektroniczny nos" jest prosty w użyciu i może się przydać także na co dzień.

To urządzenie, którego może znaleźć zastosowanie nie tylko w prywatnych kuchniach, ale także w lokalach gastronomicznych, gdzie świeżość składników serwowanych dań ma pierwszorzędne znaczenie. Foodsniffer pozwala szybko sprawdzić stan żywności i tym samym skutecznie zidentyfikować ewentualne zagrożenia w łańcuchu dostaw żywności. Z pomocą tego niedużego urządzenia można szybko skontrolować świeżość dostarczanych produktów. Naprawdę warto przetestować Foodsniffera osobiście.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl