Inteligentna lodówka LG Smart InstaView Door-in-Door Fridge

Inteligentne sprzęty AGD wykorzystywane są coraz częściej. Ciekawym rozwiązaniem jest inteligentna lodówka LG Smart InstaView Door-in-Door Fridge, która po raz pierwsza zaprezentowana została na tragach IFA 2016. Już teraz można założyć, że to jedno z tych rozwiązań, które zawojuje rynek. Warto podkreślić, że pierwszą firmą, która wyprodukowała inteligentną lodówkę, była marka Samsung. Lodówka LG Smart InstaView Door-in-Door Fridge w niczym nie ustępuje rozwiązaniom zaproponowanym przez koreańskiego producenta.

Czym zaskakuje nas LG Smart InstaView Door-in-Door Fridge? To lodówka, która pełni wszystkie swoje tradycyjne funkcje, jednak dostosowana jest także do potrzeb wymagających klientów, którzy stale chcą mieć dostęp do nowych technologii. Lodówka ma podwójne drzwi, na których widocznych jest 21,5-calowy tablet, kompatybilny z Windowsem 10. Jak można wykorzystać to niecodzienne urządzenie? LG Smart InstaView Door-in-Door Fridge jak najbardziej umożliwia surfowanie po Internecie, oglądanie filmów, a także korzystanie z usług Cortany. Teraz nawet podczas przygotowywania posiłków nie musimy sięgać po smartfona, aby sprawdzić coś w Internecie. Wystarczy lodówka.

To jednak nie wszystko. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby wyświetlacz na drzwiach lodówki stał się przezroczysty. W praktyce oznacza to, że nie musimy otwierać drzwi, aby sprawdzić, co znajduje się w środku. Jakby tego było mało, użytkownicy mogą na przezroczystym ekranie sporządzić wirtualne notatki, które informują np. o tym, do kiedy dany produkt należy zużyć, albo do kogo on należy. To naprawdę rewelacyjna funkcja. Dane można wprowadzić wygodnie za pomocą ekranu dotykowego. Oczywiście można zawsze "zajrzeć" do lodówki także przy użyciu swojego smartfona.

Jak już wspomnieliśmy, nowoczesna lodówka LG Smart InstaView Door-in-Door Fridge została zaprezentowana na targach branżowych w roku 2016. A kiedy możemy spodziewać się jej wejścia na rynek? Na pewno wiele osób, wtóre lubią korzysta z nowych technologii byłoby zainteresowanych takim sprzętem AGD. Póki co nie ma jednak informacji na ten temat, nic nie wiadomo także o cenie lodówki LG Smart InstaView Door-in-Door Fridge.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl