Inteligentne lustro sensorowe WiFi WIDE-VIEW PRO SimpleHuman

1 860.00 

Kategorie: ,

Opis

Lustro sensorowe WiFi WIDE-VIEW PRO SimpleHuman

Dane techniczne:

– Kolor: srebrny
– Wymiary: 40.8 x 51.5 x 18.0 cm [wys. x szer. x gł.]
– Materiał: Stal nierdzewna, szkło
– Opakowanie: Kartonowe pudełko
– Gwarancja: 5 lat (producenta)

Opis produktu:

Interaktywne, wyjątkowe lustro

Dla profesjonalistów i perfekcjonistów obojga płci

System oświetlenia tru-lux: Światło generowane przez diody LED jest rozpraszane równomiernie poprzez pierścień mikro-reflektorów zapobiegających utracie jasności oraz zniekształceniom. Współczynnik oddawania barw (CRI) luster simplehuman wynosi 90 na skali 0 do 100, gdzie 100 oznacza światło białe, czyli naturalne światło słoneczne. Sprawia to, że kolory kosmetyków na twarzy nie są zafałszowane kolorem sztucznego oświetlenia, które nie zawiera pełnego spectrum barw. Jeśli wyglądasz dobrze w tym lustrze, to znaczy że wyglądasz dobrze wszędzie.

Aplikacja do pobrania na smartfon: Specjalna, bezpłatna aplikacja (w języku angielskim) pozwala na zbadanie próbki światła z otoczenia za pomocą smartfonu i przeniesienie tych informacji do lustra, dzięki wbudowanemu systemowi WiFi. Lustro wytworzy oświetlenie zgodne z przekazanymi danymi. Sprzyja to zrobieniu idealnego makijażu przystosowanego do konkretnego miejsca gdzie będziemy przebywać. Zaoszczędzi to przykrych makijażowych „wpadek”.

Technologia multi-sense: Lustro automatycznie zaadaptuje się do twojego zachowania. Detektor ruchu zamontowany w lustrze rozświetla je gdy tylko zbliżamy twarz do lustra.

Szerokie pole widzenia: Regulowane panele boczne umożliwiają idealny widok pod każdym kątem. Rozmiar lustra i obecność ruchomych bocznych skrzydeł pozwala wykonać naprawdę perfekcyjny makijaż.

Dodatkowe lusterko powiększające: powiększenie x 10, mocowane na magnes, pomocne przy precyzyjnych czynnościach.

Oryginalny alarm: Lustro posiada bezgłośną funkcję alarmu – po ustawieniu odpowiedniej godziny oświetlenie LED błyskami informuje o upłynięciu czasu.

Oświetlenie LED: Diody LED montowane w lustrach simplehuman mają żywotność do 40.000 godzin – wystarczy na używanie lustra godzinę dziennie przez 100 lat.

Bezprzewodowe: Zapobiega brzydkiemu kłębowisku kabli.

Idealna powierzchnia refleksyjna: Wysokiej jakości materiały gwarantują odbicia o wyjątkowej klarowności.

Akumulator na USB: Jedno ładowanie wystarcza na 3 tygodni pracy (ładowarka w zestawie).

Marka

SimpleHuman