Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth + Z-WAVE GERDALOCK

1 599.00 

Kategoria:

Opis

GerdaLock – Teraz otworzysz drzwi smartfonem.

Rozwiązanie z zakresu automatyki domowej mają coraz więcej zwolenników. Warto śledzić na bieżąco nowinki na rynku, jeśli szukamy sposobu na uczynienie swojego życia jeszcze bardziej komfortowym. Ciekawym rozwiązaniem, które nie tak dawno pojawiło się na rynku jest GerdaLock – inteligentny zamek do drzwi. Teraz możesz komfortowo otworzyć drzwi za pomocą swojego smartfona.

Firma oferuje nie tylko sam inteligentny zamek, ale także usługę kompletnego montażu. Co istotne, GerdaLock to rozwiązanie, które można z powodzeniem zamontować w większości drzwi, w tym także drzwi antywłamaniowych. Inteligentny zamek docenią na pewno wszyscy wielbiciele nowych technologii.
Atutem GerdaLock jest fakt, że rozwiązanie to nie wymaga zewnętrznego zasilania. Także Wi-Fi nie jest potrzebne. Ze względu na szyfrowanie transmisji Bluetooth nie musisz martwić się bezpieczeństwem. Sam decydujesz o tym, kto może otwierać Twój dom. Inteligentny zamek montowany jest po wewnętrznej stronie drzwi, nadaje się do wszystkich typów drzwi z wkładką profilową.

Warto zaznaczyć, że GerdaLock wyposażony jest w baterię, która pracuje przeciętnie około roku. Użytkownik nie musi martwić się, że przeoczy moment wymiany baterii. Nim bateria całkiem się wyczerpie zamek wyśle kilka powiadomień o konieczności wymiany baterii. Oczywiście zawsze może się zdarzyć, że zapomnisz o wymianie baterii. Na szczęście możesz wtedy skorzystać z klucza, który otrzymasz razem z wkładką GERDA PRO System.

GerdaLock to inteligentne rozwiązanie, które łatwo dopasujesz do swoich prywatnych potrzeb. Zamek można tak ustawić (z pomocą aplikacji GerdaLock), że będzie się automatycznie otwierał, gdy tylko wracasz do domu, a po określonym czasie nastąpi jego automatyczne zamknięcie. To bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli np. zdarzy Ci się pilny wyjazd i chcesz, aby znajomi zajęli się Twoim domem. Wystarczy, że umożliwisz za pomocą aplikacji swoim znajomym możliwość otwierania i zamykania zamka. Klucz „wysyłasz” przez wpisanie w aplikacji nazwy nowego użytkownika, możesz to zrobić także za pośrednictwem e-maila lub sms-a.
Podsumowując, GerdaLock to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia sprawowanie kontroli nad dostępem do domu. To świetne rozwiązanie dla inteligentnego domu.

Inteligentny zamek:
może być otwierany i zamykany przy użyciu smartfona;
jest otwierany przez uruchomienie napędu obracającego wkładkę;
jest łatwy do zainstalowania. Nie ma potrzeby doprowadzania żadnych przewodów;
jest kompatybilny z modelami drzwi na wkładkę profilową.

Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth + Z-WAVE GERDALOCK video

Marka

GERDALOCK

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth + Z-WAVE GERDALOCK”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *