Multiroom audio

Wyświetlanie jednego wyniku

Multiroom Sonos – bezprzewodowy system dźwiękowy w domu

Jeśli jesteś zainteresowany niezawodnym, funkcjonalnym systemem multiroom audio, zachęcamy Cię do rozważenia inwestycji w system dźwiękowy Sonos. Amerykański producent oferuje swoje systemy dźwiękowe już od roku 2002, jednak dopiero w ostatnich latach rozwinął swoją ofertę na tyle, by zyskać duże zainteresowanie na rynku. W tej chwili Sonos jest jednym z najczęściej wybieranych systemów multiroom. Sonos to bezprzewodowy system głośników HiFi oraz innych komponentów audio, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Sonos – bezprzewodowe audio

Dzięki wykorzystaniu sieci bezprzewodowej system Sonos umożliwia odtwarzanie swoich zasobów cyfrowych praktycznie w każdym pomieszczeniu. Warto podkreślić, że bezprzewodowe audio w domu to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zastosowanie technologii multiroom audio pozwala na budowę systemu nagłośnienia, którego funkcjonowanie bazuje na sieci Wi-Fi. Wybierając rozwiązanie proponowane przez amerykańską markę Sonos, stawiasz na system, który ma swoją dedykowaną aplikację. Warto dodać, że system Sonos umożliwia streamowanie muzyki z popularnych serwisów, jak np. Spotify, Tidal, iTunes. Teraz możesz słuchać radia internetowego i ulubionych podcastów w jeszcze lepszej jakości.

Inteligentny dom a bezprzewodowe głośniki Sonos

Głośniki Sonos to urządzenia, które pracują bezprzewodowo. Pasują do każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, jaką głośność ustawisz, możesz spodziewać się krystalicznie czystego dźwięku. To ważny argument za tym, aby zdecydować się właśnie na bezprzewodowe głośniki Sonos. Dzięki zastosowaniu technologii Trueplay możliwe jest dostosowanie głośnika do pomieszczenia, w którym się on znajduje. Jeśli chcesz skompletować swoje domowe audio, zacznij od głośnika PLAY:1 lub PLAY:3. Do tej bazy możesz później dobrać inne elementy.

Jeśli chodzi o bezprzewodowe głośniki Sonos, można zdecydować się na:

PLAY:1 – to funkcjonalny odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem oraz głośnikami, który można bez problemu połączyć z innymi urządzeniami Sonos i w taki sposób zbudować własny multiroom serwis;

PLAY:3 – odtwarzacz z trzema wzmacniaczami cyfrowymi klasy D, system głośników z 3 przetwornikami. Urządzenie ma większą moc niż PLAY:1;

PLAY:5 – odtwarzacz wyposażony w głośniki średnio-tomowe, które łączą się z głośnikami wysokotonowymi. Urządzenie zapewnia wyjątkową głębię dźwięku, może być stosowane nawet w największych pomieszczeniach.

Bezprzewodowe kino domowe Sonos w inteligentnym domu

Instalując system dźwiękowy Sonos w domu, możesz poznać nowy wymiar dźwięku także podczas oglądania filmów i programów telewizyjnych. Bezprzewodowe kino domowe Sonos powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających użytkowników, w tym także miłośników muzyki. Zachęcamy Cię do przetestowania urządzenia, które doskonale uzupełnia nowoczesne telewizory HD o bogaty i mocny dźwięk HiFi. Chodzi oczywiście o Playbar, soundbar do telewizora, który można bezprzewodowo zsynchronizować z innym urządzeniami systemu Sonos. Także i Playbar może być kontrolowany za pomocą aplikacji Sonos Controller.

Jeśli chciałbyś mieć w domu innowacyjne bezprzewodowe kino domowe, które pracuje bez zbędnych kabli, możesz zdecydować się na jeden z zestawów Home Cinema. Wszystkie zestawy Home Cinema zawierają Playbar uzupełniony o inne elementy. Podłączenie systemu do telewizora pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości dźwięku, która typowa jest wyłącznie dla najlepszych systemów kina domowego. Całym systemem można bez problemu sterować przy użyciu iPoda/iPada, lub telefonów i tabletów Android i Windows.

System dźwiękowy Sonos w inteligentnym domu Fibaro

System Sonos to wygoda – do jego obsługi możesz użyć komputera, tabletu lub swojego smartfona. Dzięki zastosowaniu aplikacji Sonos Controller możesz wybrać konkretny utwór na konkretnym urządzeniu. Możliwe jest słuchanie danego utworu we wszystkich pomieszczeniach lub grupowanie pomieszczeń zgodnie ze swoimi preferencjami.

Nie da się zaprzeczyć, że innowacyjny system audio Sonos to doskonałe uzupełnienie funkcjonalności inteligentnego domu. Jeśli Twój inteligentny dom sterowany jest przy użyciu bezprzewodowego systemu Fibaro, możesz bez problemu zintegrować z nim rozwiązania marki Sonos. Zarówno systemem Fibaro, jak i urządzeniami Sonos możesz sterować za pomocą aplikacji na smartfonie.